Chcesz pomóc ?

Dowiedz się jak możesz pomóc naszym podopiecznym

Potrzebujesz pomocy ?

Tutaj dowiesz się jak uzyskać pomoc od naszej Fundacji

Nasi podopieczni

Zobacz osoby wspierane przez naszą Fundacje

Jeżeli pragniesz wspomóc fundację przekaż 1% ze swojego podatku lub ofiaruj darowiznę:

89 9527 0007 0030 2856 2000 0001

KRS 0000311436

Przekaż 1% podatku dla Pana Mariana!

Witam !
Mam na imię Marian i zwracam się z wielką prośbą o przekazanie 1% z podatku dochodowego na moje leczenie odleżyn i rehabilitację.We wrzesniu 2011.r. zachorowałem na sepsę,która usadowiła się w dwóch miejscach mojego ciała.Jedno ognisko zapalne znajdowało się na lewym biodrze a drugie ognisko na kregosłupie,co spowodowało,że poruszam się na wózku inwalidzkim. Gdy wszystkie moje narządy odmówiły mi posłuszeństwa i przestały już pracować to umarłem ,ale uratowano mnie więc nadal żyję. Mój rdzeń nie jest ani złamany ani przecięty,jest tylko częściowo uszkodzony,a nerwy są w tym miejscu wyczyszczone i wycięte co powoduje że muszę poruszać się na wózku inwalidzkim. Napięcia mięśniowe nie są kontrolowane prze zemnie i są tak duże,że mam problemy z przesiadaniem się na krzesło czy łóżko. Dzięki Waszej pomocy wciąż wierzę i mam nadziej,że wyleczę te odleżyny a rehabilitacja pomoże mi jeszcze stanąć na własne nogi i będę mógł chodzić.

Dla Was 1% podatku to dużo nie kosztuje,ale dla mnie każda złotówka to nadzieja i szansa,że jeszcze mogę chodzić i cieszyś się życiem.Czy to tak wiele ?
Ludzie mają różne marzenia,kupno nowego mieszkania, domu lub samochodu,a Ja mam tylko jedno marzenie ; podziękować Wam wszystkim za pomoc stojąc na własnych nogach. Czy to tak wiele ?

Za każdą pomoc bardzo Wam dziękuję.

Marian Mróz